علوفه سبز چیست ؟

علوفه سبز

جو به عنوان یک علوفه و تغذیه اصلی دام محسوب می شود و این محصول که از آن حتی به عنوان علوفه سبز هم یاد میشود.

علوفه سبز

علوفه سبز

خاصیت بسیار زیادی در غذای گاو و گوسفند دام های سنگین دارند. تمامی دام داران و کشاورزان می دانند که خاصیت علوفه سبز برای بیشتر از علوفه خشک است و راحت تر جذب بدن دام می گردد.

مجموعه کیمیا تجارت زر با داشتن کارشناسان تغذیه خوب با تجربه های کاری بالا تمامی مراحل را برای خرید نهاده های دام و طیور به دام داران ارائه می دهند.

فروش جو در ایران بسیار حائز اهمیت است. خرید و فروش جو به دو قسمت جو داخلی و جو خارجی تقسیم می شود. در مرحله اول جو داخلی در تمامی استان ها به خصوص فارس ، کرمانشاه ، همدان ، سمنان ، قم ، اصفهان ، خوزستان ، گلستان و دیگر نقاط کشور تولید و به دست می آید. هر کدام از این مناطق نسبت به آنالیز محصول برداشت تقریبا متفاوتی دارد و شما می توانید کیفیت خوب جو داخلی را از مجموعه ما بخواهید. در مرحله دوم جو خارجی که نام های جو آلمان ، جو روس ، جو قزاق ، جو آرژانتین در کشور مورد فروش قرار می گیرد. از آنالیز های روطوبتی و پروتئینی مورد برسی بیشتری قرار گرفته اند. فروش جو خارجی با قیمت های مناسب و کیفیت های عالی در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما مشاهده نمایند و خرید خود را با اطمینان کامل در هر مرحله به ثبت رسانید.

قابل به ذکر است این مجموعه در حوزه فروش ذرت ، فروش جو ، فروش سویا ، فروش کلزا ، فروش جو آلمان ، فروش ذرت اکراین ، فروش ذرت برزیل و فروش سویا برزیل با قیمت های عالی توانمندی بسیار زیادی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *