انواع ذرت و موارد تاثیر گذار بر قیمت آن ها

تاثیر قیمت ذرت بر انواع ذرت

قیمت ذرت با توجه به انواعی که دارد متفاوت هست. دسته بندی ذرت بر اساس نوع مصرفی که دارد و شکل ظاهری آن انجام می‌دهند. در ادامه قصد داریم به طور مختصر شما را با انواع ذرت آشنا کنیم. پس همراه ما تا آخر مطلب بمانید.

ذرت بلوری 

در خصوص قیمت ذرت بلوری می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرد. رنگ دانه‌های این ذرت به رنگ نارنجی یا سفید بوده و دانه‌های آن از مقاطع شیشه‌ای یا به لوی تشکیل شده‌اند. مطمئناً قیمت ذرت بلوری با دیگر ذرت‌ها متفاوت خواهد بود. دانه‌های این نوع ذرت بسیار سخت هستند. مصرف این ذرت به عنوان غذای دامی است. این نوع ذرت دارای قابلیت پنجه زنی بوده و خیلی زود هم می‌توان آن‌ها را به مصرف که عموماً هم مصارف علوفه‌ای است رساند. در خصوص اصلاع از قیمت ذرت بلوری می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

ذرت بلوری

ذرت بلوری

ذرت شیرین

قیمت ذرت شیرین با دیگر انواع ذرت ها متفاوت است. این نوع از ذرت از ذرت‌های پر مصرف دنیا هست که دارای نشاسته و قند فراوانی است. از خصوصیات بارز ذرت شیرین این است که وقتی دانه‌های کروی شکل آن می‌رسند به شکل چروکیده در می‌آیند و مشخص می‌کنند که زمان برداشت آن‌ها است. بلال که همه ما آن را دوست داریم و بسیار هم خوشمزه است از ذرت شیرین بوده و قیمت ذرت شیرین نیز می‌تواند متغیر باشد. قبل از این که دانه‌های آن به صورت خمیری در آیند و در مرحله شیری هستند این نوع ذرت را از مزارع آن برداشت می‌کنند و به مصرف می‌رسانند. آمریکای شمالی یک از مراکز بزرگ تولید ذرت شیرین در جهان است. جهت خرید و اطلاع از قیمت ذرت شیرین می توانید با شماره تلفن های تماس که در سایت درج شده است تماس بگیرید.

ذرت شیرین

ذرت شیرین

ذرت دندان اسبی

برای اطلاع از قیمت ذرت دندان اسبی با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. این نوع ذرت دارای دانه‌های فرو رفته به شکل دندان است.  به خاطر همین نام ذرت دندان اسبی را بر آن نهاده‌اند. موارد استفاده از ذرت دندان اسبی بیشتر در مصارف علوفه‌ای هستند. دانه‌های ذرت دندان اسبی معمولاً بین سفید تا زرد متغیرند. در خصوص اطلاع از قیمت ذرت دندان اسبی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ذرت دندان اسبی

ذرت دندان اسبی

ذرت بو دادنی

قیمت ذرت بو دادنی معمولا زیاد نیست  و می توانید از اکثر سوپرمارکت ها تهیه کنید. دانه‌های این نوع از ذرت در مقایسه با دیگر ذرت‌ها خیلی زودتر می‌رسد این نوع ذرت قابلیت این را دارند که در موقع حرارت دادن باز شوند و تبدیل به پاپ کورن های خوشمزه گردند. تمام مصرف این ذرت مختص انسان است. اگر می‌خواهید ذرت بو داده را حرارت دهید و پاپ کرن درست کنید توجه داشته باشید که میزان حجم ذرت‌ها در کیفیت ذرت بو داده‌ای که درست می‌کنید تأثیر گذار خواهد بود. در خصوص اطلاع از قیمت ذرت بو دادنی به بخش پشتیبانی سایت ما پیام ارسال کنید.

ذرت بو دادنی

ذرت بو دادنی

ذرت مومی

برای اطلاع از قیمت ذرت مومی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. این نوع ذرت دارای دانه‌های نرم و شکننده بوده که سطح آن‌ها چسبناک بوده و از موم پوشیده شده است. از نظر تجاری بهره‌وری بالایی نمی‌توان با این ذرت کسب کرد. در ساختار نشاسته ذرت مومی تنها ماده‌ای که یافت می‌شود آمیلوپکتین است. در صورتی که در دانه‌های دیگر انواع ذرت‌ها بخشی از نشاسته آن‌ها را آمیلوز نیز تشکیل می‌دهد.

ذرت مومی

ذرت مومی

 

ذرت آردی

این نوع از ذرت دارای دانه‌های نرم بوده و به ذرت نشاسته‌ای نیز معروف است. قیمت ذرت آردی نیز زیاد گران نیست . دانه‌های رسیده آن نیز چون آندوسپرم آن نرم است بسیار نرم و خراش پذیر هستند.

ذرت آردی

ذرت آردی

ذرت غلاف دار

هر کدام از دانه‌های این نوع ذرت توسط غلافی پوشیده شده‌اند. برای طلاع از قیمت ذرت غلاف دار با شماره تلفن هایی که در سایت است می توانید تماس بگیرید. این نوع ذرت در میان دیگر ذرت‌ها به عنوان قدیمی‌ترین نوع به شمار می‌رود و از نظر تجاری بهره‌وری مناسب و مفیدی ندارد.

ذرت غلاف دار

ذرت غلاف دار

ذرت اپک – ۲

فروشگاه ما قیمت ذرت اپک ۲ را خیلی به صرفه تر از فروشگاه های دیگر ارائه می دهد. این نوع ذرت در واقع به عنوان موتانتی از نوع دندان اسبی شناخته می‌شود و از ژن مغلوب o2 تشکیل شده است. و سرشار از اسید آمینه‌های لاسین و تریپتوفان است. بنابراین دانه‌های این نوع ذرت دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر پروتئینی هستند. عملکرد دانه وری آن نسبت به نوع دندان اسبی کمتر است. اما کیفیت بالاتری دارد.

انواع ذرت اپک

انواع ذرت اپک

 

کیمیا زرین تجارت عرضه کننده انواع ذرت ، شما می توانید برای خرید ذرت و یا اطلاع از قیمت ذرت یا حتی فروش ذرت به صفحات مربوطه وارد شوید و یا با تلفن های مجموعه تماس بگیرید.

فروش ذرت برزیل

قیمت سویا 

خرید جو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *