کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

کنجاله سویا فوری بار

خرید کنجاله سویا فوری بار از موضوعات و مسائلی است که دام داران، کسانی که دام و طیور نگه می دارند و حتی کسانی که حیوانات خانگی دارند، آن را در نطر می گیرند. در بحث نگهداری و پرورش دام و طیور و حتی حیوانات خانگی، به جز برخی که از سر علاقه این حیوانات و دام و طیور را نگه داری می کنند، هدف اصلی از نگهداری و پرورش آن ها کسب درآمد و بردن بهره بیشتر از آن ها است. در زمینه افزایش درآمد و بهره وری حیوانات هم، تغذیه آن ها و چیزی که از آن تغذیه می کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که مطالب حوزه خوراکی های دامی و پرورش دام و طیو برایتان جالب است، یا در صورتی که به دنبال خرید محصولات دامی برای دام و طیور یا حتی حیوان خانگی تان هستید، ادامه مقاله کنجاله سویا فوری بار کیمیا زرین را از دست ندهید.

کمی درباره کنجاله سویا

پیش از پرداختن به موضوع اصلی، یعنی خرید کنجاله سویا فوری بار، بهتر است که کمی با خود کنجاله آشنا شویم. احتمالا شما هم در عطاری ها یا در مکان ها و فروشگاه های این چنینی دیده اید که دستگاه هایی وجود دارند که از دانه های روغنی مثل کنجد، تخمه آفتابگردان، زیتون، سویا و… روغن می گیرند. این دستگاه ها در کنار این که روغن دانه های روغنی گفته شده مثل سویا را می گیرند، اگر که دقت کرده باشید، باقی مانده دانه را هم از خود خارج می کنند. به این اضافه های دانه که در عمل روغن گیری جا می مانند، کنجاله گفته می شود. کنجاله ها تنوع خوبی دارند و از هر دانه ای که بشود از آن رغون گرفت تشکیل می شوند. کنجاله ها یکی از منابع غذایی مفید و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای انواع دام وطیور و حتی ماهی ها می باشند. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که همه کنجاله ها برای تغذیه دام و طیور و در کل حیوانات مناسب نیستند.

کنجاله سویا فوری بار

کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

قبل از خرید کنجاله سویا فوری بار، بیاید ببینیم که اصلا این فراورده دامی چیست؟ کنجاله سویا فوری بار همان طور که در تعریف کنجاله هم دیدید، باقی مانده دانه سویا پس از روغن گیری می باشد. همچنین پیش تر گفتیم که همه ی کنجاله ها برای استفاده حیوانات و دام و طیور مناسب نمی باشند،‌ اما کنجاله سویا از انواع کنجاله ها است که برای دام وطیور و حیوانات مختلف نه تنها نامناسب نمی باشد، بلکه بسیار هم مفید است و در عمکلرد آن ها تاثیر مثبتی دارد. کنجاله سویا یک مکمل پروتئینی مناسب برای حیوانات و دام و طیور می باشد و انرژی سوخت و ساز مناسبی را در آن ها ایجاد می کند. میزان تشکیل کنجاله در عمل روغن گیری هم به این شکل است که از هر ۲۷ کیلوگرم دانه روغنی حدود ۲۱ کیلوگرم کنجاله قابل استفاده برای تغذیه حیوانات تولید می شود. همچنین جالب است بدانید که کنجاله سویا تا سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج، هیچ جایگاهی در سبد محصولات کشاورزی و تغذیه دام و طیور نداشت و پس از آن سال بود که استفاده از آن انجام گرفت.

فواید، مزایا و معایب کنجاله سویا 

تمامی چیز هادر این کره خاکی و حتی در جهان هستی، دارای مزایا و معایبی هستند که شما هم پیش از اقدام به خرید و تهیه آن چیز، باید مزایا و معایبش را در نظر بگیرید و با سبک و سنگین کردن آن ها، به این نتیجه برسید که آیای این چیز مناسب است یا خیر. کنجاله سویا فوری بار هم از این قاعده دنیوی و جهانی مستثتنی نیست و با اینکه دارای مزایا و فواید بسیاری است، اما در کنار آن فواید و مزایا، برخی معایبی هم دارند. شما پیش از اقدام به خرید کنجاله سویا فوری بار حتما باید مزایا و معایب آن را مطالعه کنید و بعد از سبک سنگین کردن ببینید که به کارتان می آید یا خیر.

مزایا و فواید کنجاله سویا فوری بار

کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

در صورت خرید کنجاله سویا و استفاده متدوال از آن ها به میزان بالا توسط دام و طیور یا مرغ، بهر وری دام ها چه در زمینه شیر، چه در زمینه گوشت و چه در زمینه فربه شدن آن ها بیشتر می شود و در زمینه مرغ ها هم تعداد تخم های بیشتری توسط آن ها گذاشته می شود.

دارا بودن ویتامین های ضروری و مغذی برای دام و طیور، مرغ و حیوانات خانگی، مثل ویتامین های E و A

بالا بودن درصد پروتئین موجود در کنجاله سویا فوری بار که برای حیوانات بسیار مناسب می باشد (۴۴ درصد)

وجود برخی املاح معدنی ضروری و لازم برای رشد و بهره وری بیشتر حیوانات، مثل کلسیم، منیزیم، آهن و… در کنار یکسری املاح و مواد معدنی غیرضروری و مفید دیگر.

معایب

کنجاله سویا در ترکیبات خود ماده ای سمی به اسم پروتئاز را دارد که از هضم غذا در بدن حیوانات و دام وطیور جلو گیری می کند و رشد حیوان را به تاخیر می اندازد. البته که حرارت باعث غیرفعال شدن این سم می شود و در صورتی که پیش از استفاده از آن برای تغذیه دام، کمی حرارت به آن داده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد.

کنجاله سویا نباید بیش از ۷ درصد الیاف خام و ۱۲ درصد رطوبت داشته باشد و کنجاله سویا فوری بار بدون پوست هم نباید بیش از ۳/۵ درصد ایاف خام و همان ۱۲ درصد رطوبت داشته باشد.

خرید کنجاله سویا

کنجاله سویا فوری بار | فروش محصولات دامی کیمیازرین

فروش محصولات دامی کیمیازرین

پس از صحبت درباره کنجاله به بحث آخر و هم نام مقاله رسیدیم، خرید کنجاله سویا. در صورتی که تصمیم گرفتید برای حیوانات و دام و طیور خود از کنجاله سویا استفاده کنید و اقدام به خرید کنجاله سویا کنید، بهتر است که این محصول دامی مورد نظرتان را از جایی مطمئن و معتبر خریداری کنید، تا عمل خرید کنجاله سویا توسط شما به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

اگر که پس از سبک و سنگین کردن، تصمیم جدی درباره خرید کنجاله سویا فوری بار گرفتید، به شما پیشنهاد می شود که سری به سایت گروه کیمیا زرین بنزید. زیرا گروه کیمیا زرین شامل افرادی با تجربه و حرفه ای در زمینه فروش انواع محصولات و مکمل هاب دامی می باشند که آماده هستند با مشاوره تخصصی، محصولات مورد نیاز تغذیه و رشد بهتر دام و طیور و حیوانات شما را تامین نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *