کاربرد جو در صنعت

در این مقاله به کاربرد جو در صنعت پرداخته می شود. جو در درجه اول برای تولید مالت و آبجو استفاده می شود و در مرحله دوم به عنوان خوراک دام استفاده می شود. همچنین از این ماده به عنوان غذا برای مصرف انسان و سایر مواردی مانند کنترل سوخت های زیستی و جلبک ها استفاده می شود. اطلاعات مربوط به کاربردها و فرآیندهایی که توسط سازمانها ، دانشگاه ، USDA و آزمایشگاههای تحقیقاتی خصوصی و صنعت ارائه شده است در این مقاله قطعا بیان خواهد شد. برای اطلاع از قیمت جو کلیک کنید .

کاربرد جو در صنعت:

از لحاظ اقتصادی

از نظر اقتصادی مطلوب ترین مصرف جو برای تولید مالت است ، استانداردهایی که کاملاً دقیق هستند. موسسات تحقیقاتی ، اعم از دولتی و خصوصی ، با محققان صنعت و مقامات همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که استانداردهای کیفی مناسب برای تولید مالت رعایت شده است و جو مورد استفاده برای مالت مطابق با این استانداردها است. این گروه ها همچنین برای تولید انواع جو با استانداردهای مطلوب تولید و کیفیت بالا چه برای مصرف انسان و چه حیوان با هم همکاری نزدیکی خواهند داشت. جویی که دارای استانداردهای کیفیت مالت نباشد ، اغلب به عنوان خوراک دام استفاده می شود ، اگرچه مقداری جو فقط به عنوان خوراک دام ها ، یا به عنوان یک دانه یا علوفه یونجه تولید می شود. جو همچنین یک محصول غذایی با ارزش برای مصرف انسان است و انواع خاصی از آنها وجود دارد که محصول غذایی باکیفیتی تولید می کند. از جو نیز در تنظیمات جایگزین مانند تولید اتانول برای سوختهای زیستی و برای کاهش جلبکها در حوضچه ها و آبراه ها استفاده می شود.

کاربرد جو در صنعت:

استفاده به عنوان مالت

برای تولید مالت با کیفیت بالا ، جو با کیفیت نانوایی باید از استانداردهای دقیق پیروی کرد. سازمان های مختلفی برای اطمینان از درک و رعایت این استانداردها با تولیدکنندگان مالت ها و کارخانه های سازنده همکاری می کنند ، همچنین روش های تحقیق برای تولید بالاترین کیفیت محصول و تأیید انواع مختلف برای جلوگیری از سوء استفاده سودجویان صورت گرفته است.
توسعه انواع جو ذوب شده با خصوصیات زراعی و کیفی بهبود یافته؛ کمک به اجرای برنامه ها به سود تولید کنندگان و افزایش تولید از اهداف مهمی است که انجمن های تولیدکننده به دنبال آن هستند. از جو در صنعت دام و تولید آب میوه نیز استفاده می شود و البته کاربرد جو در صنعت به شکل معمول بیشتر به صورت حیوانی و انسانی انجام می شود.

جو در صنعت

کاربرد جو در صنعت:

استفاده از آن به عنوان غذا

جو را می توان به عنوان غذا برای گاوهای گوشتی ، گاوهای شیرده ، گوسفند ، خوک و مرغ مورد استفاده قرار داد. انواع خاصی به عنوان غذا استفاده می شوند. با این حال ، جو مالت که مطابق با استانداردهای کیفیت مالت نیست ، به عنوان خوراک نیز استفاده می شود.

کاربرد جو در صنعت:

استفاده در غذای انسان ها

جو دارای مواد غذایی فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و فیتوشیمیایی ها است که از جمله داری مزایای سلامتی زیادی برای انسان ها است از جمله پیشگیری و کنترل دیابت ، کاهش کلسترول و بیماری های قلبی و کنترل وزن از مزیت هایی است که جو برای انسان ها دارد. بنابراین کاربرد جو در صنعت غذایی بسیار دارای اهمیت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *