فروش کنجاله سویا

فروش کنجاله سویا

فروش کنجاله سویا و عرضه آن به شکل مستقیم سبب شده است تا دامدران و مرغداران عزیز بتوانند به وضعیت جسمی و سلامت سرمایه های خود که همان دام و طیور هستند کمک کنند. فروش کنجاله سویا سبب کاهش ابتلا به بیماری در دام و طیور می شود زیرا با مصرف غلات و دانه های روغنی می توانیم به افزایش سیستم ایمنی بدن آن ها کمک کنیم.

حال در این مقاله قصد داریم در خصوص عواملی که سبب زیاد شدن قیمت کنجاله سویا می شوند صحبت کنیم.این محصول مزایای بسیاری دارد و منجر به بهبود عملکرد قلب ،کاهش میزان کلسترل . افزایش بهبود عملکرد مغز ،جلوگیری از پوک شدن استخوان ها ،افزایش رشد بدن و نیز باعث تقویت میزان سلامت چشم و پوست بدن می و . . . که در نهایت اهمیت کنجاله سویا را به شما نشان می دهد.

مطالعه بیشتر: قیمت کنجاله کلزا

کنجاله سویا چیست

کنجاله سویا در حیقیت ماده جامدی است که بعد از روغن کشی از دانه‌های روغنی بر جای می ماند.کنجاله با تفاله فرق می کند و نباید این دو را مثل هم بدانیم.

قبل از این که بخواهیم به فروش کنجاله سویا بپردازیم بهتر است بدانید که به ماده جا مانده از هر چیزی همچون دانه سویا، دانه کلزا، دانه آفتابگردان، کنجد، زیتون، انگور، کرچک و امثال آنها که فشرده و آب یا روغن آن گرفته می‌شود را کنجاله می گویند.اما ماده ای که از برنج ،جو و . . . به دست می آید را تفاله می نامیم.پس در استفاده این دو اصطلاح دقت داشته باشید که آن ها را در جای درست استفاده کنید.
کنجاله ‌ها از نظر پروتئین و مواد غذایی غنی می باشند و برای استفاده خوراکی دام، ماهی‌ها و دیگر حیوانات ارزشمند و مفید می باشند و سبب بهبود وضعیت سلامت آن ها می شوند. کنجاله‌ها را عموما به قطعات کوچک‌تر ریز می کنند یا به صورت آرد در می آورند. بهتر است بدانید که کنجاله برخی دانه‌ها از جمله کرچک و درخت جلا برای خوردن سمی می باشد و از آن‌ها تنها به عنوان کود بهره خواهند برد.
کنجاله‌های روغنی به دلیل داشتن میزان پروتئین بالا می باشد به عنوان مکمل غذایی در نظر گرفته خواهد شد. برخی از کنجاله‌های روغنی به ویژه انواع خوراکی آن، برای استفاده در فرایندهای زیست‌شناختی به عنوان سوبسترا، پیشنهاد می گردد. از آنها در فرایند تخمیر برای تولید آنزیم‌ها، آنتی‌بیوتیک‌ها، قارچ‌ها، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها و . . . مورد مصرف قرار خواهند گرفت.

مصرف و فروش کنجاله سویا‌ برای خوراک دام و طیور در یک تقسیم‌ بندی کلی به دو نوع معمولی با ۴۳ تا ۴۴ درصد پروتئین و کنجاله سویای پوست‌کنده با ۴۷ تا ۴۹ درصد پروتئین تقسیم و مصرف می شوند. در حال حاضر در کارخانه‌های مدرن تولید و فروش کنجاله سویا با ۳۵ درصد پروتئین و ۱۸ درصد روغن، به روش حلال، تحت عملیات اسختراج قرار می گیرد.سویایی که روغن آن استخراج می شود در حال حاضر حاوی پروتئین، کربوهیدرات‌ها مواد معدنی و ویتامین‌ها می باشد. در این مرحله پوست دانه سویا که جدا شده ، دوباره با کنجاله سویا مخلوط می‌شود تا میزان پروتئین آن بیشتر شود و تاثیربیشتری بر بدن بگذارد.شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

فروش کنجاله سویا

کنجاله سویا برای طرفداران این محصول و کسانی که به فکر سلامتی خود هستند بسیار اهمیت دارد. فروش کنجاله سویا به عنوان یکی از پرمصرف ترین روغن های گیاهی در جهان به شمار می رود.فروش کنجاله سویا در مقایسه با سایر روغن ها به نسبت قیمت مناسب تری دارد.

معمولا بیشتر کنجاله سویا به شکل تصفیه شده و هیدروژنه تولید می گردد.فروش کنجاله سویا در درجات کیفی مختلفی دارد. کنجاله سویا به دلیل این که این ماده در مقایسه به سایر کنجاله ها گیاهی سالم تر می باشد و اهمیت بیشتری دارد.

به علت اسیدهای چرب ضروری که در کنجاله سویا وجود دارد باید در مصرف این محصول کنیم زیرا دام ها نیز برای سالم ماندن به این اسید های چرب احتیاج دارند.فروش کنجاله سویا می تواند کمک بسیاری به افزایش سلامتی دام و طیور کند.

خواص کنجاله سویا

فروش کنجاله سویا و استفاده از آن فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

  • افزایش شیر دهی دام
  • افزایش رشد دام و طیور
  • طول عمر بیشتر دام
  • افزایش کیفیت گوشت دام وطیور
  • افزایش مصرف آب در دام و طیور
  • و . . .

این ماده سبب افزایش تعادل چربی ها در دام ها می گردد و همان طور که گفتیم میزان ابتلا به بیماری در دام و طیور را کاهش می دهد و سبب افزایش طول عمر می شود. در واقع بدن حیوانات می تواند اسیدهای چرب مهم و ضروری را در رژیم غذایی خود از جمله آنهایی که سبب کاهش میزان کلسترول می شود را جذب و دریافت کند.

اسیدهای چرب کنجاله سویا منجربه کاهش سطح کلسترول خطرناک در بدن خواهند شد. فروش کنجاله سویا و مصرف آن سبب افزایش ویتامین K  می شود که یکی از عوامل جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان و رشد استخوان ها می باشد.پس با این حساب اگر می خواهید که دام طیور شما کم تر دچار مشکلات استخوانی شوند بهتر است از کنجاله سویا در جیره غذایی آن ها استفاده کنید.علاوه بر آن مصرف این ماده می تواند در بهبود عملکرد چشم و غشای سلولی نیز بسیار موثر می باشد.

همچنین امگا ۳ موجود در کنجاله سویا به صورت آنتی اکسیدان در می آید و سبب بی اثر شدن رادیکال های آزاد که سببرکاهش ابتلا به دژنراسیون ماکولا و آب مروارید می گردد.به این دلیل که حیوانات نیز دچار بیماری های چشمی می شوند باید به مصرف مواد معدنی و ویتامین ها نیز توجه کنیم تا دچار بیماری چشمی و یا کوری نشوند.به صورت کلی مصرف کنجاله سویا سبب بهبود سلامتی و عملکرد چشم خواهد شد.

میزان حجم ویتامین E در روغن سویا می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل کند که باعث افزایش سلامت پوست می شود و از بدن در مقابل رادیکال های آزاد محافظت خواهد کرد. فروش کنجاله سویا کمک بسیاری به روند سلامتی دام و طیور در سال های اخیر کرده است.در گذشته به دلیل این که این محصول کم تر عرضه می شد و دامداران از خواص آن نا آگاه بودند،حیوانات زیادی در مناطق مختلف کشور دچار أنواع و اقسام بیماری ها می شدند و برخی از آن ها نیز از ابتلا به بیماری نجات پیدا نمی کردند.همین مسئله سبب شد تا دامداران به جیره غذایی دام و طیور خود توجه بیشتری داشته باشند.در حال حاضر با فروش بیشتر کنجاله سویا شما عزیزان می توانید به طول عمر بیشتر،شیر دهی بیشتر و سلامت بیشتر حیوانات خود کمک کنید.

علاوه بر آن ویتامین E موجود در کنجاله سویا سبب بهبود وضعیت پوستی حیوانات می شود.بیاییم با توجه بیشتر به دام و طیور و دیگر حیوانات اهلی به وضعیت سلامت خود کمک کنیم.ما نیز پروتئین مصرفی خود را با مصرف دام و طیور جذب می کنیم،حال هر چه قدر که دام و طیور سلامت باشند و گوشت و شیر بهتری بتوانیم از آن ها دریافت کنیم در واقع به سلامت خود کمک کرده ایم.

مورد دیگری که وجود دارد آن است که ،فروش کنجاله سویا و مصرف آن سبب از بین رفتن رادیکال های آزادی که باعث به وجود آمدن بیماری های زیادی مانند پیری و بیماری های چشمی می شوند کمک می کند.

زیاده روی در مصرف کنجاله سویا

به خاطر داشته باشد که نباید در مصرف روغن سویا به دلیل علت خواص زیادی که دارد زیادی روی کنید! همچنین ای را بدانید که مصرف بیش از حد کنجاله سویا به علت دریافت بیش از حد اسید های چرب امگا۳، مضر است.اگر هر چیزی را به اندازه در جیره غذایی قرار دهید می تواید از آن بهره وری داشته باشید.فروش کنجاله سویا توسط عرضه کنندگان این محصول علاوه بر آن که سبب بهبود وضعیت سلامت آن ها می شود اما اگر در مصرف آن زیاده روی شود می تواند سبب بیماری دام و طیور و دیگر حیوانات اهلی شود.

در نهایت درست است که مصرف این روغن امری واجب می باشد، اما باید بدانید که اگر در مصرف آن تعادل نداشته باشید در سلامت دام و طیورتان اختلال ایجاد می شود.

نتیجه گیری

فروش کنجاله سویا سبب کمک به بهبود سلامت دام و طیور شما دامداران عزیز می شود ولی بهتر است که در مصرف آن زیاده روی نشد و مطابق با نظر کارشناس مصرف گردد تا مشکلی برای سلامت دام و طیور به وجود نیاید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از فروش کنجاله سویا می توانید هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش ما تمامی اطلاعات لازم را به شما عزیزان بدهند.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] مطالعه بیشتر: فروش کنجاله سویا […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *