خرید کنجاله بادام زمینی

خرید کنجاله بادام زمینی

استفاده از کنجاله در غذای دام و طیور یکی از عمومی ترین مسائل می باشد. یکی از کنجاله ها خرید کنجاله بادام زمینی می باشد که برای غذای دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله بادام زمینی گزینه ای مناسب برای تامین مایحتاج غذایی دام می باشد. اگر در زمینه دام و طیود اطلاعاتی داشته باشید حتما می دانید که از عمده محصولاتی که از بقایای آن در کارخانجات به عنوان جیره غذایی استفاده می شود چغندرقند می باشد. اما امروزه محصولات دیگری نیز وارد عرصه شده است که در خوراک دام و طیور از آن استفاده می گردد. محصولاتی مانند کنجاله بادام زمینی، کنجاله سویا، کنجاله تخم پنبه، کنجاله تخم کتان، کنجاله کنجد، کنجاله کلزا و … جزو این دسته می باشند. برای خرید کنجاله بادام زمینی و دیگر محصولات و کنجاله ها می توانید به وب سایت کیمیا زرین، خرید و فروش محصولات کشاورزی مراجعه کنید و این محصول را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

کنجاله چیست؟

پیش از اینکه جهت خرید کنجاله بادام زمینی شما را راهنمایی کنیم در ابتدا می خواهیم بدانیم کنجاله چیست و چرا برای تغذیه دام و طیور مناسب است. در فرایند روغن گیری از انواع دانه های روغنی، قسمتی از خروجی دستگاه روغن می باشد و قسمت اعظم خروجی فرایند تولید روغن، دانه های خرد شده مواد می باشند. کنجاله از تمامی محصولاتی که روغن گیری می شود بدست می آید.

کسب اطلاعات بیشتر: قیمت و خرید خوراک شترمرغ

خرید کنجاله بادام زمینی

خرید کنجاله بادام زمینی

برای مثال : کنجاله کنجد ، کنجاله تخم آفتاب گردان ،کنجاله مغز گردو ، کنجاله نارگیل و… که هر کدام از این کنجاله ها برای مصارف مختلف استفاده می شود چرا که هر کدام خاصیت ها و ویژگی های منحصر بفردی دارند.

به عنوان مثال کنجاله کنجد و آفتابگردان به عنوان خوراک دام ، طیور و آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به نوع مصرف دارای آنالیز های خاصی از مواد مغذی می باشد. برای خرید هریک از این محصولات می توانید به وب سایت کیمیازرین مراجعه کنید و این محصول را با قیمت عمده برای خوراک دام و طیور خود تهیه کنید. اگر بخواهیم آنالیز کنجاله کنجد را از مواد مغذی مثال بزنیم میتوانیم از پروتئین ها ، اسید های چرب غیر اشباع و … نام برد.

مواد تشکیل دهنده کنجاله بادام زمینی چیست؟

هنگامی که بحث از انواع کنجاله می شود بسیاری از افراد تصور می کنند که این مواد بقایای مواد اولیه مصرف شده در کارخانجات روغن کشی و یا تولید کننده قند و شکر می باشد. به همین دلیل بسیاری از دامداران و پرورش دهندگان طیور استفاده از کنجاله ها را امری اشتباه می دانند. چرا که این مواد را فاقد مواد غذایی برای دام و طیور خود می دانند. در حالی که در استحصال این نوع مواد غذایی تنها به عصاره گیری از یک ماده غذایی می شود.

به همین سبب می توان گفت عمده مواد با ارزش غذایی بالا در ملاس و یا کنجاله باقی می ماند. این موضوع در مورد کنجاله بادام زمینی هم صدق می کند. کنجاله بادام زمینی را نیز مطابق با رژیم غذایی می توانید به عنوان خوراک دام و طیور استفاده کنید. برای خرید کنجاله بادام زمینی به مجموعه کیمیازرین مراجعه کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید سبوس گندم با کمترین قیمت

استفاده از کنجاله برای پرورش دام و طیور

شاید پیش از این در مورد کنجاله اطلاعاتی نداشتید و نمی دانستید که یکی از منابع مقوی برای تغذیه دام و طیور محسوب می شود. یکی از غذاهای مقوی کنجاله بادام زمینی می باشد که پس از استحصال روغن تمامی مواد موثر در کنجاله باقی می ماند. این محصول از حجم عظیمی از پروتئین تشکیل شده است و برای تامین مواد غذایی روزانه طیور بسیار ارزشمند می باشد. البته این ماده تنها به پروتئین ختم نمی شود و دارای مواد دیگری مانند فیبر، چربی، خاکستر و کلسیم نیز می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید و فروش ارزن برای طیور

خرید کنجاله بادام زمینی

خرید کنجاله بادام زمینی

خرید کنجاله بادام زمینی

مجموعه بازرگانی کیمیازرین تمامی محصولات و خوراک دام و طیور را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور ارسال می کند. این مجموعه به دلیل داشتن محصولاتی با کیفیت توانسته توجه خریداران زیادی را به خود جلب کند. با مجموعه تولیدی کیمیازرین با صرف کمنرین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن می توانید محصول مورد نظر خود را درب منطل دریافت کنید. جهت خرید کنجاله بادام زمینی و یا دیگر محصولات این مجموعه می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *